Oferta

Oferta obejmuje profesjonalne odkurzacze przemysłowe do pracy na mokro i sucho, wyposażone w liczne akcesoria do zadań specjalnych, między innymi do czyszczenia dywanów, tapicerki, zbierania wody. Zaletą oferowanych odkurzaczy przemysłowych jest wydajność i wysoka skuteczność.

"Art-Pol" posiada w asortymencie także precyzyjne myjki wysokociśnieniowe na gorącą i zimną wodę, efektywnie myjące silnie zabrudzone powierzchnie. Firma oferuje zarówno standardowe myjki, jak i specjalistyczne maszyny przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, które swoją ekonomiczność zawdzięczają niskiemu poziomowi zużycia paliwa.

W bogatej ofercie handlowej firmy "Art-Pol" znajdują się także ręczne szorowarki, które służą do szorowania niedużych powierzchni. Są to kompaktowe urządzenia charakteryzujące się cichą i bezawaryjną pracą. Do najważniejszych atutów szorowarek należą funkcjonalność i wygoda użytkowania.

Uzupełnieniem oferty są zamiatarki ręczne i spalinowe, a także samojezdne, napędzane silnikiem - do skutecznego zamiatania powierzchni o różnej wielkości, w tym również miejsc trudno dostępnych. Urządzenia wyposażone są w szczotki o dużej szerokości zamiatania i pojemniki, do których zbierane są zanieczyszczenia, a także specjalne filtry.

Mamy do zaoferowania także inne maszyny czyszczące firmy LAVOR, takie jak kombajny szorująco-zbierające, generatory pary, oraz sprzęt obejmujący wózki jedno- i dwuwiadrowe, mopy i inne akcesoria do stosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.