O firmie

Firma "Art-Pol" działa od roku 1997. Od tego czasu naszym głównym celem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych itp. Oferujemy maszyny czyszczące firmy LAVOR jednego ze światowych liderów w produkcji zaawansowanych urządzeń o zróżnicowanych funkcjach i parametrach technicznych. Szeroki wybór umożliwia dobór odpowiedniego urządzenia czyszczącego do własnych potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy jego potrzeby, organizujemy praktyczne pokazy, przeprowadzamy szkolenia z technik używania środków czystości i zakupionych urządzeń, takich jak odkurzacze przemysłowe, ekstraktory, myjnie bezdotykowe itp.

Dla potrzeb klienta stworzyliśmy sprawnie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasza bogata gama produktów jest w stanie zaspokoić oczekiwania wymagającego klienta. Oferujemy nie tylko sprzedaż maszyn czyszczących, ale również ich wynajem. Nasza oferta jest bezkonkurencyjna.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!